SOĞUK HAVALARDA BÜYÜK KURTARICI: BEBEK ATKI BERE 

Soğuk havaların vazgeçilmez iki giyim ürünü olan bebek atkı bere çeşitleri, hem soğuktan koruması hem de tatlı mı tatlı görüntüsü ile tercih sebebi. Gerek soğuk havalarda vaktini dışarıda geçirenler gerekse bebek atkı bere çeşitlerini stilin önemli bir tamamlayıcısı olarak görenler için bebek şapkası, bebek beresi ve bebek atkı modelleri seçimini kolaylaştırmak, bazı şeylere dikkat ederek mümkün. 

Öncelikle mevsimine uygun bebek şapkası seçmek, bebeğin sadece kar ve soğuktan değil de rüzgardan da korunmasını sağlar. Kış aylarında iç astarlı ya da astarsız örme bebek şapkası, bahar mevsiminde ise pamuklu kumaş bebek şapkaları tercih edilebilir. Hem soğuktan ve rüzgardan korurken hem de çocuk stil tamamlayıcısı olarak kullanılabilir. 

Kumaşı, örgüsü, kesimi, kalınlığı, tasarımı, rengi ve bir çok farklı detay sayesinde birbirinden ayrılan bebek beresi ve bebek atkı modelleri, oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Kışın kullanılan örme bebek beresi ve bebek atkı modelleri öncelikli olarak terletmeyecek türden olmalıdır. Montlarla da bir uyum içinde olması gereken bebek atkı bere çeşitleri, çok soğuk olmayan ve mont giyilmeyecek ortamlarda giyilecek diğer kıyafetler ile kombinlenmelidir.
 

Bebek Şapkaları Ve Bebek Atkı Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Yazın güneşten ve ışıktan korunmak, kışın ise soğuk ve kardan korunmak için kullanılan bebek şapkaları ve bebek atkı modelleri satın almadan önce birkaç detayı bilmekte fayda var. 

  • Bebek cildi hassas olduğu için diğer tüm giysilerde dikkat edildiği gibi bebek atkı bere yapımında kullanılan kumaşa, ipe, örgüye dikkat edilmelidir. İçinde polyester bulunan şapka, bere ve atkı çeşitlerinden uzak durmalı onun yerine akrilik, yüzde yüz pamuk olan şapkalar tercih edilmelidir. Polyester karıştırılan kumaş çeşitleri teri de çekmeyeceği için kış günü bebeğin daha da hasta olmasına sebebiyet verebilir. 
  • Bebek atkı bere çeşitlerinde kullanılan hammaddenin boyalı olmamasına dikkat edilmeli, boyalı ise boyanın zararlı kimyasallar içermediğinden emin olunmalıdır. 
  • Direk baş ve boyun bölgesine temas eden bebek atkı bere çeşitlerinin çok sert bir dokuda olmaması gerekir. 
  • Bol veya dar ürünler tercih edilmemeli. 
 

Bebek Atkı Bere Çeşitleri Nasıl Yıkanmalı? 

Bebek şapkaları ve bebek atkı modelleri, kullanım ve yıkama talimatlarında aksi belirtilmediği takdirde deterjan ve yumuşatıcı kullanarak makinada düşük derecelerde yıkanabilir. Elde yıkanması tavsiye edilen bebek atkı bere modelleri elde ılık su ve elde yıkama deterjanı ya da sabun ile de yıkanabilir. 

El Örmesi Bebek Atkı Modelleri Nasıl Yapılır? 

Özellikle bebeklere yapılacak bebek atkı bere modellerinde ipin organik olmasına ve tüylü olmamasına dikkat edilmelidir. Her şeyi ağzına alabilecek bebeklere örülecek bebek beresi ve bebek atkı modelleri üzerinde aksesuarlara yer vermemek gerekir. Bu sebeple bebeklere yapılacak her üründe ip seçimine, moden seçimine, örülecek atkının üzerinde düğme, süs veya herhangi bir aksesuar olmamasına özen göstermek gerekir. Bebek beresi ve bebek atkı modelleri, tığ ile veya şiş ile farklı şekillerde örülebilir. Hatta bazı modellerde atkı ve bere birlikte örülür ve kaybolma riski daha da azaltılabilir. Minik ellere minik eldivenler, bebek beresi, bebek atkı modelleri, bebek şapkaları ve bebeği soğuktan koruyacak her ürün için Cslkids’i tercih edebilir, onlarca ürün içinden istenilen modeli seçebilirsiniz. Anne ve bebek alışverişinin sevilen adresi Cslkids’te farklı detaylar ve renklere sahip bebek atkı bere modellerini uygun fiyatlarla bulabilir, hatta indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. İyi günlerde kullanılması dileğiyle..
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR