MİNİK BEYEFENDİLERE ÇOCUK PAPYON 

Çocuk papyon, küçük beylerin kombinlerinin tamamlayıcısı haline geldi. Genellikle beylerin özel günlerinde kullanmış oldukları papyonlar artık minik beylerin de kombinlerinin birer parçası. Elbette ki her anne küçük prensini şık giydirmek ister. Ayrıca kombinleri miniklerin tatlılığını daha da ön plana çıkarır. Bu durumda devreye tabii ki çocuk papyon girmektedir. Küçük beylerin gömlek ve pantolonla üzerine takacakları çocuk papyon adeta tamamlayıcı olacaktır. Beyaz gömlek üzerine siyah papyon minik prensleri karizmatik ve asil hale getirirken kırmızı, mavi gibi renk seçenekleri olan çocuk papyon onlara daha da şirinlik katacaktır. Miniklerinizin kombinlerini papyon ile taçlandırmanın tam sırası. Çocuk papyon dahil olmak üzere daha birçok ürünü sizlere sunan Cslkids hem güvenilirlik hem kalite sunarak sizler için hizmet veriyor. Sizler de Cslkids ile miniklerinizi mutlu edin. 

Erkek Çocuk Papyon Hangi̇ Kumaştan Olmalıdır?  

Çocuk papyon konusunda önemli hususlardan birisi de tabii ki çocuklarımızın rahatlığı. Evet rahatlık önemli fakat biz yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarımız için de şıklık önemli. Özel günlerde takmış oldukları çocuk papyon hem onları sıkmayacak hem de şık olmalıdır. Şıklık ve kumaş kelimeleri bir araya gelince akla ipek ve saten kumaşlar gelir. Miniklerin papyonları da bu yönlü tercih edilebilir. Saten kumaşlar parlaklığı ile çocuk papyon şık ve asil gösterecektir. Aynı zamanda arkası lastikli olan papyonlar onları sıkmayarak rahat ettirecektir. Diğer bir kumaş ise keten kumaştan papyonlardır. Keten papyonlar hem kumaş kalitesi hem yumuşaklığı açısında prenslerinizin şıklığına şıklık katacaktır.  Papyonlar yetişkin bireylerin korkulu rüyası olsa da doğru kumaş seçimi ile prenslerinizin tercihi olacaktır. Rengarenk farklı desenlerde papyonları Cslkids’de bulabilirsiniz.
Erkek Çocuk Papyon Hangi Günlerde Kullanılır?

Elbette papyon kullanılabilecek özel günler yalnızca biz yetişkinler için değil, miniklerimizin de özel günleri ve bu günlerde çocuk papyon ile şık olmaya hakları var. Onlara da tam bu noktada çocuk papyon eşlik edecektir. Özel günlerin başında  miniklerin doğum günleri gelmektedir. Elbette ki partinin gözdesi küçük prensler olmalıdır. Bu da kombinlerle mümkün. Kombinleri ise çocuk papyon ile hem eğlenceli hem de şık hale getirebilirsiniz. Çizgi film karakterlerinin figürlerini üzerinde barındıran çocuk kravatları onları mutlu edecek aynı zamanda parti atmosferine uyum sağlayacaktır. Yine özel günlerden biri olan bayramlarda çocuk papyon, kurtarıcı aksesuarlardan olacaktır. Şeker toplayan papyonlu çocuklar herkese şirin gelir öyle değil mi? Miniklerinizin okul hayatının en önemli günlerinden olan okuma bayramları ve karne günlerine de papyonlar şüphesiz eşlik edeceklerdir. Okul hayatını bir kenara bırakın, normal bir günde  sadece güzel bir takım elbise giydirip şık mı şık çocuk papyon takmanız bile sizin ve çocuğunuzun gülümsemesine değer.  Prenslerinizin özel gün aksesuarı çocuk papyon modellerine Clskids ile sahip olabilirsiniz. 

Çocuk Papyon İle Yetişkin Papyon Arasındaki Farklar

Çocuk papyon ile yetişkin papyon karşılaştırması yapmadan önce beyler için papyonun anlamını kısaca özetleyelim. Papyonlar yetişkin beyler için adeta korkulu rüyadır. Takım elbiseler ile birlikte kullandıkları papyonlar onları rahatsız eder ve gün sonu gelmeden onu bir an önce çıkarıp atmak isterler. Çocuklarınız için ise doğru çocuk papyon seçimi ile bu durum tam tersi olacaktır. Yumuşak kumaşlı lastiği daha rahat çocuk papyon yetişkin bireylerde olduğu gibi onları sıkmayacaktır. Papyonları eğlenceli ve renkli seçtiğiniz takdirde ise minikleriniz hiç rahatsız olmadan gün boyu çocuk papyon kullanabileceklerdir. Yetişkin beylerin çıkarıp atmak istediği papyonlar gerek rahatlığı ve yumuşaklığı konusunda gerekse eğlenceli oluşu ile küçük beyleri asla rahatsız etmeyecektir. Ayrıca çocuk papyon, beylerin papyonlarına göre daha ufaktır bu da anneler için avantajlardan olacaktır. Çocuk papyon, ufak oluşu onları rahatsız etmeyecek oynamalarına ve hareketlerine asla mani olmayacaktır. Küçük beylere rahatlık olacak papyonlar Clskids ile sizleri bekliyor.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR