bebek takımları
 

YENİDOĞAN PİJAMA TAKIMI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? 
 

Masumiyet denilince akla gelen bebeklerin ilk giyimlerinden olan yenidoğan pijama takımı seçimi önemlidir. Bebeklerin hassas ve narin teni en güzelini ve en kalitelisini hak eder elbette. Yenidoğan pijama takımı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Kıyafet üzerinde pul, payet, işleme, düğme, ip, boncuk, lastik  gibi ürünler olmamalıdır.  Hem bebek cildine hem de güçlü emme reflekslerine bağlı olarak yutma riskine karşı yenidoğan pijama takımı seçerken bu detaylara dikkat edilmelidir. Dünyaya yeni bir bebek getirmiş her annenin doğumdan çok önce hazır ettiği kız bebek setleri içerisinde özenle seçilmiş tulumlar, kız bebek tayt, yenidoğan pijama takımı, çeşit çeşit saç bantları bulunur. Kendi hazırlamayı tercih etmeyip hazır alan anne adayları için ise bir çok çeşit yenidoğan takımı çeşidi vardır. Yenidoğan takımı fiyatları; içerisinde bulunan ürün miktarına, kumaş kalitesine bağlı olarak değişebilir. Yenidoğan takımı alırken kız bebek için kız bebek setleri çeşitlerinden faydalanılabilir.  Kız bebek setleri bazen bir elbise ve çoraptan oluşurken, bazen ise kız bebek eşofman takımı ve iç tişörtten oluşabilir. Penye takımlar ile aynı tonlarda ya da aynı kumaştan kombinlenmiş bir saç bandı ile de kız bebek setleri tamamlanabilir. 
 

Kız Bebek Setleri Nasıl Olmalı? Nasıl Yıkanmalı? 

 

Kız bebek setleri seçerken pamuklu kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Sıkı ve rahatsız edici darlıkta olmaması gerekir. Bebek, sıkacak darlıkta kıyafet içerisinde rahat hareket edemez. Kolay giydirip, çıkarılabilen kız bebek setleri tercih etmek annenin de işini kolaylaştırır. Yıkama talimatlarına dikkat edildiği takdirde birçok kez giyilebilen kız bebek eşofman takım ve kız bebek setleri, birden fazla çocuğu büyütebilir. Bebeğin kıyafetlerinde sarkma, esneme, çekme gibi tatsızlıklar yaşanmaması adına yıkama talimatlarına dikkat edilmelidir. 
 

Kız Bebek Tayt Ve Kız Bebek Eşofman Takım Nasıl Tercih Edilmeli ? 
 

Kız bebek tayt ve kız bebek eşofman takım tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda verilmiştir.

  • Kıyafet alışverişi sırasında kız bebek tayt ve kız bebek eşofman takım bebeğin yaşına uygun değil, kilosuna göre tercih edilmeli.
  • Yıkama ve kurutma gibi konularda zorluk çıkarmayacak tarzda kız bebek setleri tercih edilmeli. 
  • Satın alınacak kız bebek kıyafetleri her zaman esnek ve rahat olmalı. Aynı zamanda teri de çekmelidir. 
  • Boyundan ayağa kadar fermuarlı kız bebek tulumları tercih etmek bez değişimi sırasında anne için kolaylık sağlar. 2 ya da 3 parçadan oluşan kız bebek eşofman takım çeşitleri sayesinde çok daha kolay bez değişimi yapılabilir. 
  • Tüylü kız bebek tayt modelleri gündelik hayatta çabuk deforme olabilir. Düz ve kalın kız bebek tayt modelleri tercih edilirse daha uzun süreli kullanım sağlar. 
  • Tek parça ama kalın kıyafetler tercih etmek yerine kat kat giydirmek bebeği soğuktan daha iyi koruyacağı için kız bebek eşofman takım içine giyilebilecek body ile daha güzel kombinler yapılabilir. 
 

Yenidoğan Takım İçerisinde Neler Var? Yenidoğan Takımı Fiyatları Nasıl? 
 

Yenidoğan takımı genellikle hastane çıkışı olarak da adlandırılır. Yenidoğan takımı fiyatları içerdiği kıyafet çeşitliliğine, kalitesine, parça sayısına göre farklılık gösterebilir. Yenidoğan takımı fiyatları açısından bir kaç çeşittir. 3 parçadan 11 parçaya kadar hatta arzu edilirse daha da fazla kıyafet içeren yenidoğan takımları içerisinde; patik, tulum, bere, eldiven, badi, zıbın, battaniye, önlük, mendil ve hatta bazen ayakkabı bulunur. Bebekleri için en iyi ve kaliteyi tercih eden anneler, ne olursa olsun bebek kıyafetlerini giydirmeden yıkamalıdır. Bu sırada boyasız ve kokusuz deterjan tercih etmek ürünlerin uzun süreli kullanımını kolaylaştırır. Kaliteli , sağlıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilecek ürünler için Cslkids’i tercih edebilirsiniz. Cslkids internet sitesindeki çeşit çeşit kız bebek setleri içerisinden seçebilir, kız bebek eşofman takım, kız bebek tayt gibi ürünlerin tek tıkla kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.


 
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR