RAHATLIK MI? ŞIKLIK MI? ERKEK PANTOLON ASKISI 

Erkek pantolon askısı erkeklerin kıyafetlerinde tercih ettiği yegane erkek aksesuarıdır. Zarif ve şık görünümü ile erkek pantolon askısı, takım elbislerde pantolon kemerlerinin yerine kullanılmaktadır. Kemerden farklı olarak giyinmeyi ve kendine yakışır bir şekilde donanan erkeklerin aksesuarı olan erkek pantolon askısı, rahat olması ve şık durması icabıyla beyler tarafından tercih edilir. Genel kitle tarafından çok kullanılmasa da çocuk pantolon askısı ve bebek pantolon askısı ile en eski çocuk aksesuarlarının başında gelmektedir. Türlü modellerde ve şekillerde piyasalarda bulunan erkek pantolon askısı her yaştan erkeklerin tercih ettiği bir üründür. En kaliteli ve çeşitli erkek çocuk pantolon askısı modellerini Cslkids üzerinden bulabilirsiniz. 
 

Neden Erkek Pantolon Askısı? 

Erkek pantolon askısı, kullanım itibari ile amacı kişinin rahatını sağlamaktır. Belden düşen pantolonlara omuzlardan gelen destek ile yukarıda tutan erkek pantolon askısı, Erkeklerde kemer kullanımı ile eş değer bir hizmet sunmaktadır. Geçmişte ve günümüzde tek çabası rahatlık olmamakla beraber dış görünüş için de erkek pantolon askısı tercih edilmektedir. Kullananların bir daha bırakmak istemeyeceği şekilde konfor sunan erkek pantolon askısı, ülkemizde tercih edilmemekle beraber yine ülkemizde popüler bir aksesuar değildir. Oğluna en kaliteli ürünlerle şık bir görünüm sağlamak isteyen ebeveynlerin Cslkids`te yer alan çocuk pantolon askısı modellerine göz atmayı unutmasınlar!  

Erkek Pantolon Askısı Çeşitleri 

Erkek pantolon askısı, birkaç şekilde piyasaya sürülen şekilleri ile karşımıza çıkıyor. Omuzlardan destek aldığını bahsetmiştik. Bu yüzden omuzlardan pantolona kadar bir şerit halinde çevreler tüm erkek pantolon askısı modelleri. İlk bahsetmemiz gereken model ‘’H’’ şeklinde olan model. H şekil pantolon askısı genelde askeri üniformalarda ve acil durum ekiplerinin kullandığı bir teçhizattır. Bu pantolon askısında aksesuar teriminden çok teçhizat terimini kullanmak yerinde olacaktır. Pantolonda bulunan acil durum ekipmanları çok fazla geldiğinde pantolon, kullanıcının altından düşmektedir. Bu durum yaşanmaması için ‘’H’’ tipi erkek pantolon askısı kullanılmaktadır. Diğer erkek pantolon askısı modeli ise ‘’X’’ şeklindeki olan erkek pantolon askısı modelidir. Bu model pantolon askısı geçmişte çok tercih edilmekteydi. Zaman ilerledikçe ‘’X’’ şeklinden, ‘’Y’’ şekil pantolon askısı modeline geçildi. Halen az sayıda insan tarafından kullanılsa da görünüş itibari ile pek şık durduğu söylenemez. Bahsedildiği üzere ‘’Y’’ şekil erkek pantolon askısı günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Daha pratik durması ve görünüş itibari ile göze batmaması hususunda daha revaçtadır.  

Erkek pantolon askısı sadece görünüş olarak farklılık arz etmez. Düğmeli ve çıtçıtlı olarak giyim anlamında da değişkenlik mevcuttur. İnternette de alışveriş merkezlerinde de düğmeli erkek pantolon askısı modellerini bulmak güçtür. Genelde çıtçıtlı modelleri satımı ve alımı vardır. Düğmelinin kullanımı daha zor olması çıtçıtlının kullanımını arttırdığı pek tabii söylenebilir. Düğmeli modellerini özel sipariş yoluyla alabilirsiniz. En yaygın modellerinden çıtçıtlı modelleri Cslkids alışveriş sitesinde çocuklarınız için sizleri bekliyor. 
 

Küçük Beylerin Bebek Pantolon Askısı 

Bebek Pantolon askısı, adından da anlaşıldığı üzere bebekler için üretilmiştir. Kullanımı en basite indirgenmiş olan bebek pantolon askısı giyinen bebeği tam bir beyefendi yapacaktır. Bebek pantolon askısı ve çocuk pantolon askısı modellerinin ayarlanabilir olması işlerinizi kolaylaştırırken çıtçıtlı olması da kolay giyilip çıkmasında büyük rol oynayacaktır. Bebeklerin altı sık değiştirildiğinden kolay ve pratik olması çok önemlidir. Kullanılan ürünün bebeğinizin sağlığı açısından da bir tehlike oluşturmaması için güvenilir yerlerden siparişi vermenizi öneririz. Çocuklarınız ve siz değerli ebeveynler için ise ürün kalitesi, güvenilir teslimat garantisi ile en uygun platform ise Cslkids’tir. En şık ve en kaliteli ürünler, cıvıl cıvıl renkleriyle beraber Cslkids sizlere büyük bir ürün zenginliği sunuyor.


 
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR