kız çocuk şort
 

ÇOCUĞUN ŞIKLIĞINA ŞORT TİŞÖRT KOMBİNLERİ İLE RENK KATILABİLİR

Çocukların vazgeçemediği kıyafetlerden biridir şort tişört kombinleri. Şort, kapri ve tişörtler, onların rahat etmesini sağlayan önemli kıyafetlerdendir. Şort tişört kombinleri oluşturulurken, renk, desen ve rahatlık dikkat edilmesi gereken 3 ana unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Kız çocuk şort, özellikle genç kızların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri olarak öne çıkıyor. Ancak, kız çocuk kapri de tercihler arasındaki yerini layıkıyla alıyor. Bahar ve yaz dönemlerinde tercih edilen şort ve kapriler, soğuk kış günlerinde de uygun çorap seçimi ile giyilebiliyor. Kız çocuk kot şort en çok tercih edilen ürünlerden olsa da, kumaş şortlar kız çocuk şortlu takım ile farklı bir kombin oluşturuyor.

Şort Tişört Kombinleri ile Şıklık Ortaya Konabiliyor

Bahar ve yaz dönemlerinde şort tişört kombinleri sık sık karşılaştığımız giyim tarzlarından biri. Özellikle genç kızlar ve genç erkekler, oluşturdukları şort tişört kombinler ile hem çok daha fazla rahat hissediyor, hem de çok şık görünüyor. Uygun renk ve desenlerde seçilecek şort ve tişörtler çocuklara çok ayrı bir stil katıyor.

Kız Çocuk Kapri Ayrı Bir Tarz Veriyor

Pantolon ile şort arasında bir tercih yapmak isteyenlerin imdadına da kız çocuk kapri koşuyor. Kız çocuk kapri seçiminde öne çıkan renk beyaz. En çok tercih edilen beyaz rengi, açık tonlu renkler takip ediyor. Her ne kadar kız çocukları beyaza daha fazla rağbet gösterse de, tam zıt renk olan siyah da kapride kullanıcısına farklı bir tarz katıyor. Kaprilerde renk seçiminde mavi ve kahverengi de gözardı edilmemesi gereken renkler olarak öne çıkıyor. Kız çocukları kapri seçimlerini pantolondan daha çok kız çocuk şort kapri olarak yapıyor. Yaşı ne olursa olsun, kız çocukları ve genç kızlar kız çocuk beyaz şort tercih ediyor. Kızların vazgeçilmezi beyaz renk, pantolon ve elbiseden çok daha fazla şortta kendini gösteriyor, uygun bir tshirt seçimi ile baharın tarzını oluşturuyor. Yaz dönemi bebeklerin sıcaktan çok fazla etkilendiği süreç olduğu için bebek şort tercihi ön plana çıkabiliyor. Bebekleri yazın sıcağından ve bunun etkisi olarak ortaya çıkan pişiklerden korumanın yollarından biri de onlara daha rahat kıyafetler giydirmektir. Bebek şort bu aşamada ebeveynlerin imdadına yetişen özel bir üründür.

Kız Çocuk Şort Kapri Seçiminde Kumaş Tercihi Önemli

Kız çocuk şort kapri seçimi yaparken kumaşın özellikleri önem kazanıyor. Kot gibi kendini hissettiren kumaşların yanı sıra, yokmuş gibi hissiyat uyandıran keten kumaşlar şort ve kaprilere ayrı bir özellik katıyor. Kız çocuk şort, bahar ve yaz dönemlerinde spordan vazgeçmeyen çocuklar için önemli bir aksesuar. Şortun rahatlığı, hareket serbestliği yaratması, kız çocuk şortlu takım tercihini artırabiliyor. Spor esnasında teri vücuttan kısa sürede atabilecek özelliğe sahip şort ve tişört, çocuğa hem daha rahat spor yapma imkanı sunabilir, hem de terleme konusunda verdiği rahatlık ile terleme ve soğuma ikileminden uzak tutabilir. Özellikle spor yaparken tercih edilebilecek ürünlerden biri de eşofman şortlar. Eşofman şortlar hem kumaşın özelliği, hem de yaratacağı rahatlık ile çocukların çok daha rahat spor yapmalarına, spor karşılaşmalarında onların başarılarını artırmada rol oynayabilir. Kız çocuk için şort, kapri ve tişörtlü kombinler arayanlar için Cslkids internet mağazası farklı seçenekler sunuyor. Cslkids’de bulunan birbirinden güzel modellere mutlaka göz atmayı unutmayın!


 
₺420,00 KDV Dahil
₺1.049,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR