HER AİLENİN EN KIYMETLİLERİ ÇOCUK ŞAPKA İLE KORUNABİLİR, ŞIKLIĞINA ŞIKLIK KATILABİLİR

Çocuklarımız en kıymetli varlıklarımız, özellikle küçük çocuklar için çocuk şapka çok önemli. Çocuk şapka, onları güneşin tehlikeli ışınlarından koruduğu gibi, şıklıklarına da şıklık katıyor. Bebek şapka modelleri de bebeğin beğeneceği özellikleri bünyesinde barındırmalı.Çocuk ve bebek için bir gardırop oluşturuluyorsa çocuk şapka ve bebek şapkası vazgeçilmezlerden biri olabilir. Bebek şapka modelleri ararken, şıklığının yanında mutlaka bebeğinizi koruyabilecek ürünler tercih edilebilir.

Bebek Şapkaları Nasıl Olmalı?

Bebek şapkaları seçerken, bebek şapkası modelleri tek tek incelenebilir. Kız çocuk şapka ile erkek bebek şapka modelleri onların özellikle güneşin zararlı ışınlarından korunmalarını sağlayacak özelliklere sahip olmalıdır. Uzmanların bu konuda buluştukları ortak nokta da kesinlikle bu. Güneşin yakıcı etkisinin arttığı öğle saatlerinde çocuk ve bebek dışarı çıkacaksa, yazlık bebek şapkaları imdadına yetişecektir. Erkek bebek şapka ve kız bebek şapka alınırken de bu uyarılara dikkat edilmelidir.

Kombin Oluştururken Bebek Şapkası Modelleri İncelenmeli

Çocuğun ve bebeğin kıyafet kombinleri oluşturulurken mutlaka bir şapka tercihinde bulunmak gerekiyor çünkü bebek şapkası bebeklerin şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri. Bebek şapkası modelleri, kız ve erkek bebekler için ayrı tasarım ve renklere sahip olacağından ortaya konan tercih kombin oluşumunda etkili olacaktır.

Yazlık Bebek Şapkaları Bu Dönemin Vazgeçilmezi Olacak

Yazlık bebek şapkaları, baharın son dönemlerini yaşadığımız şu günlerde en çok tercih edilen ürünlerin arasında. Bu tür şapkalar, bebeklerin narin vücutlarının korunmasında büyük önem taşıyor. Yazlık bebek şapkaları ürünlerinde kullanılan ürünün kalitesi, dikim aşamasında uygulanan titizlik tercihlerinizin belirlenmesinde etkili olmalı. Hangi kumaşın kullanıldığı ve nasıl yapıldığı belli olmayan şapkalar, bebeklere yarardan çok zarar getirebilir. Yazlık bebek şapkaları, beklenmedik yaz yağmurlarına karşı da bebeğin korunmasında etkili olmalı. Çocuğa ve bebeğe alınacak şapka, güneşin etkilerinden olduğu gibi yağmurdan da koruması gerekiyor. Çocuğun saçları toplanıp tamamen içine alınabilecek bir şapka, bebeğin saçlarının ıslanmasının ve doğal olarak hasta olmasının önüne geçebilecektir.

Kız Çocuk Şapka Ve Erkek Çocuk Şapka Seçiminde Saç Tipi Önemli

İster kız çocuk şapka olsun, isterse erkek çocuk şapka, çocuğun saç modeli şapka tercihinizde belirleyici olmalıdır. Düz ve cansız saçlara sahip bir çocuk ile kıvırcık ve gür saçlı çocuğun takabileceği şapka elbette farklı olacaktır. Şapka tercihi yapılırken çocuğun saç tipi ve modelini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Şapka Seçerken Çocuğun Yaşı Da Dikkate Alınmalı

Kız çocuk şapka ve erkek çocuk şapka seçiminde önemli konulardan biri da çocuğun yaşı. Eğer bebeklik döneminde ise mutlaka çene altından bağlamalı modeller tercih nedeni olmalı. Çocuğun yaşı büyüdükçe, şapkayı çok daha kolay taşıyabileceğinden siperli ya da fört modelleri de değerlendirilebilir. Seçilen şapka, çocuğun onu ne kadar rahat taşıyabildiği ile doğru orantılı olmalıdır. Çocuğa giydirilen şapka en küçük rüzgârda uçuyor ve başında durmuyorsa, bu hem ebeveynlere, hem de çocuğa sıkıntı verecektir. Çocuğu da alıp ailecek güzel bir tatile çıkılıyorsa, hasır şapka denenmeli. Hasır şapkalar hafif ve terletmeyen özellikte olduğu için, çocuğa sahilde ve yakıcı güneşin altında rahat bir nefes aldıracaktır. Mevsim sonbahar ya da kış ise bebek şapka tercihinde soğuktan koruma ön planda tutulmalıdır. Bu aşamada da devreye bereler giriyor. Berelerin çocuğun kulakları da dahil olmak üzere kafa bölgesinin neredeyse tamamını sarması, onu soğuktan ve hastalıklardan koruyacaktır.Tüm ebeveynlerin en kıymetlisi olan bebeğe ve çocuğa uygun bir şapka modeli arayanlar için Cslkids internet mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın!

 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR