Biz Kimiz?

Cslkids.com 2009 Yılında CSL Mağazacılık Çatısı altında Kuruldu. 2014 yılının başlarında çalışmalarına başladığımız yeni oluşumumuz Minipomes® 2014 yılının son çeyreğinde fiziki mağazamızda, sosyal mecralar ve önde gelen pazaryerlerinde yeni yüzümüz olarak faaliyete geçti.  10 seneyi aşkın mağazacılık deneyimimizi ve  bilgi birikimimizi Cslkids.com aracılıyla online ortama taşıyarak Türkiye nin e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmaları arasında ilklerden olduk. Yeni Sezon da mağazamızla  aynı zamanda onlarca seçkin markanın çocuk ürünlerini sunarken, İndirim Reyonlarımızda  %60’e varan indirimlerle kaliteli ve birinci sınıf ürünleri kaçırılmayacak fiyatlarla, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize yeni doğan, bebek, çocuk,  oyuncak, kostüm ve aksesuar kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Markanın değerini bilen kaliteyi önemseyen ve hayata aynı pencereden bakan sizler için Başta Mayoral olmak üzere 3 ü ithal 20 marka ile sizlere hizmet veriyoruz...

 

CSL Mağazacılık Hakkında

CSL Mağazacılık olarak Ticari Hayatımıza 1989 Yılında, Hazır giyim ve mağazacılık sektöründe faaliyet göstermeye ise 2004 senesinde başladık. Hali hazırda Merkez Mağazamız İstanbul/ Ümraniye de faaliyet göstermektedir.

 

Zamanında teslim

Tüm Ürünler Stoklarımızda! Web sitemiz de Satışta Olan Tekstil ve Tekstil aksesuar ürünlerini, Aynı gün Faturalandırarak kargoya teslim ediyoruz. 

 

Mağazadan Değişim İmkanı 

İnternet mağazamız üzerinden aldığınız ürünü İstanbul İl Sınırları İçerisinde iseniz Fiziki Mağazamızdan da Değiştirebilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR