# İade Talebimi Nasıl Oluştururum?

 

 

  1. Hesabım Menüsünden İade Taleplerim Sekmesine Tıklayınız.
  2. Yeni Talep Oluştur a Tıklayarak Açılan Listeden İade Talebi Oluşturmak İstedğiniz Siparişinizi Seçiniz
  3. Siparişinizdeki İade Etmek İstediğiniz Ürün veya Ürünleri İşaretleyerek Talebinizi Seçiniz.
  4. Kaydet Ve Devam Et Diyerek Talebinizi Tamamlayınız.
  5. İade Talebinizin Durumunuzu İade Taleplerim Sayfasından kolayca Takip Edebilirsiniz.

 

 

 

 

# Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

*Kargo Paketi Hasarlı veya Açılmış Geldiyse;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

 

*Ürün Kusurlu veya Defoluysa;

0553 141 30 99 Müşteri hizmetleri numaramız dan destek alabilirsiniz.

 

#  Cslkids.com dan aldığım ürünleri iade edebilir miyim?

Cslkids.com sanal mağazadan almış olduğunuz ürünleri Ürün teslim tarihinizden itibaren 3 Gün içinde Hesabım/İade Taleplerim alanından talebinizi oluşturarak 15 Gün İçerisinde İade Edebilirsiniz. İade ve değişime göndereceğiniz ürünler de ürünün kutusu, ambalajı etiket ve varsa aksesuarları iade ettiğiniz paket içerisinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.Tarafınıza gönderildiği şekilde geri gönderilmeyen deforme olmuş lekeli ürünler iade alınmamaktadır. Abiye, Ceket, Çorap, Mayo, mevlüt takımları, takım elbiseler, Yenidoğan Ürünleri ve Hassas ürün grubundaki ürünlerin de iade alınmadığını belirtmek isteriz. 39,99 Geri Gönderim Kargo Bedeli Ödemenizden Kesilerek İadeniz Yapılacaktır.

 

#  Cslkids.com dan aldığım ürün bedeni olmadı değiştirebilir miyim?

Eğer aldığınız üründe beden veya renk değişimi yapmak istiyorsanız ve ilgili ürün beden ve renk seçeneği stoğumuz da bulunuyorsa bu konuda memnuniyetle yardımcı oluyoruz. Bunun için Hesabım menüsünden iade değişim talebi oluşturarak talebinizi bize iletmeniz ve iade adresimize bilgilendirmeler doğrultusunda göndermeniz yeterlidir. Değişim İşlemlerinde Bize ürününüzü Ücretsiz Olarak Gönderebilirsiniz. Tarafınıza Yapılacak Kargolama Ücreti Sizin Tarafınızdan Karşılanacak şekilde ürününüz gönderilecektir.

 

#  İademi nasıl geri gönderebilirim?

 

İade talebinizi oluşturmanızın ardından sipariş durumunuz iade/değişim talebi alındı olarak güncellenecektir bunun ardından Anlaşmalı kargomuz Aras Kargo İle iade adresimize gönderebilirsiniz. Fatura nüshasını kaybolma riskine karşın paketiniz içine koymanız önem taşımaktadır faturasız iade ve değişim yapılmadığını unutmayınız. 

 

#  İade adresinizi öğrenebilir miyim?

Aras Kargo Sözleşme No: 1509241931622 

CSL MAĞAZACILIK- CENK YEŞİLYURT

Atatürk Mah. Cevherağa Camii Sok. No: 12A ÜMRANİYE - İSTANBUL

0553 141 30 99

 

#  Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır. Üründe Cslkids.com Tarafından kaynaklı hata, defo, kusur bulunmuyorsa ödeme tutarınız dan 39,99 Sabit Geri Gönderim Bedeli Kesildikten sonra;

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde

kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz iban numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR